wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Transformatory i zasilacze
Polecamy

Transformatory i zasilacze

Transformatory i zasilacze


Transformatory najlepszych producentów

W sklepie internetowym egniazdka.pl oferujemy doskonałej jakości transformatory i zasilacze produkowane w Polsce i markowane przez firmę Breve-Tufvassons. Nasz asortyment jest dość szeroki i obejmuje transformatory jednofazowe, trójfazowe, otwarte, obudowane, bezpieczeństwa, separacyjne, toroidalne, do montażu na szynie TH-35, do obwodów drukowanych, autotransformatory, regulatory obrotów, stabilizatory, dławiki itp. Transformatory jednofazowe produkowane są w zakresie mocy od 0,5VA do 12000VA (12kVA) zaś trójfazowe od 250VA do 2000000VA (2MVA). Rzecz jasna wykonane są zgodnie z normami EN 61558 i PN-EN 61558.

Istnieje możliwość wykonania na zamówienie niektórych nietypowych transformatorów. Jeśli są Państwo zainteresowani tego typu usługą, prosimy o przesłanie zapytania za e-mailem do działu sprzedaży (zamowienia@egniazdka.pl).


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Wysokiej jakości transformatory i zasilacze

Transformatory i zasilacze to sprzęty elektroniczne, których próżno by szukać w wielu sklepach. Podstawowym problemem, który dotyka wiele osób powiązanych szeroko z elektroniką jest brak możliwości znalezienia w jednym sklepie wysokich jakościowo transformatorów. Wiele osób skarży się także na niedostatek w jednym miejscu nietypowych zasilaczy. Czy te problemy dotyczą także Państwa? Jeśli tak, to sklep egniazdka.pl jest dla Państwa idealnym miejscem.

Wysoka jakość, stosowana cena

Tym, co przede wszystkim wyróżnia naszą ofertę transformatorów, zasilaczy oraz autotransformatorów jest wysoka jakość. Są to bowiem wszystko produkty renomowanej firmy Breve - Truffassons. Dzięki ich produkcji w Polsce nie ma żadnego problemu z dostępnością oraz ewentualnym sprowadzeniem. Oczywiście należy dodać, że cena produktów jest odpowiednio korzystna w stosunku do ich jakości.

Oferta - bogata i nietypowa

Tym, co przede wszystkim zwraca uwagę na stronie sklepu egniazdka.pl jest wyjątkowo rozbudowana oferta. Znajdują się  tu transformatory jednofazowe, trójfazowe, otwarte, obudowane, bezpieczeństwa, separacyjne, toroidalne, do montażu na szynie TH-35, do obwodów drukowanych. Oczywiście dostępne są także autotransformatory oraz różnego rodzaju zasilacze. Warto zwrócić szczególną uwagę na transformatory i autotransformatory przenośne - wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Trzeba także podkreślić, że oferta jest nietypowa, bowiem istnieje możliwość wykonania na zamówienie także niektórych mniej standardowych transformatorów!

Specyfika produktów

Dostępny jest oczywiście dokładny opis każdego produktu, niemniej jednak warto wcześniej podać pewne uogólnione wartości. Otóż zakres mocy transformatorów jednofazowych wynosi 0,5VA do 12000VA (12kVA) zaś trójfazowych  od 250VA do 2000000VA (2MVA).

Bezpieczeństwo

Ważną rzeczą, na którą na pewno trzeba zwrócić uwagę, jest posiadanie przez dany produkt wszystkich wymaganych norm i certyfikatów, które stanowią gwarancję bezpieczeństwa. Oczywiście wszystkie transformatory, zasilacze i autotransformatory w naszym sklepie wykonane są zgodnie z normami  EN 61558 i PN-EN 61558.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu