wyszukiwanie zaawansowane
» Sterowanie

Sterowanie

Sterowanie Sterowanie maszynami przemysłowymi odbywa się przy użyciu odpowiednich urządzeń bądź aparatury elektronicznej. Dobór właściwych modeli uzależniony jest od tego, jakimi rodzajami oraz typami maszyn przemysłowych chcemy sterować.
Ręczne kasety przeznaczone do sterowania takimi maszynami jak dźwigi, suwnice czy podnośniki są odporne na działanie czynników atmosferycznych, kontakt z olejami czy wstrząsy. Łączniki przycisków posiadają blokadę mechaniczną, uniemożliwiającą jednoczesne uruchomienie przeciwnych kierunków działania, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracy.
W przypadku operowania działaniem maszyn przemysłowych sprawdzą się przyciski sterownicze, użyteczne także w windach towarowych i innych urządzeniach. Napędy dzielą się na podświetlane lub niepodświetlane, ich model dostosowuje się do warunków na hali lub placu budowy.
Łączniki krańcowe ułatwiają manualne określenie, w jakim zakresie ruchów maszyna powinna operować. Jest to niezwykle pomocne w przypadku sterowania takimi maszynami produkcyjnymi jak np. prasa hydrauliczna.
W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór niezawodnych kaset sterowniczych, przycisków sterowniczych (również w obudowie PPOŻ), a także łączników krańcowych.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl