wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Oprawy oświetleniowe
Polecamy

Oprawy oświetleniowe

Oprawy oświetleniowe
Przedstawiamy Państwu dużą gamę opraw oświetleniowych wewnętrznych i zewnętrznych. Nadają się do stosowania w budownictwie mieszkaniowym, biurowym, sklepowym i przemysłowym. Grupa opraw mieszkaniowych zawiera setki pozycji. Oprawy halogenowe wpuszczane w sufity podwieszane jak i natynkowe występują w wielu kolorach i w większości mogą współpracować z nowoczesnymi źródłami światła LED, także w wykonaniu na napięcie 230V~ bez konieczności stosowania transformatora czy zasilacza. Do mieszkań polecamy również ciekawe rozwiązania lamp biurkowych, plafonier, czy LEDowe oświetlenie schodów, które może być wyposażone w zdalne sterowanie, czujniki ruchu, zmianę kolorów.
W biurach, sklepach i salach konferencyjnych znakomicie sprawdzają się oprawy świetlówkowe, rastrowe lub zawierające źródła światła LED. Systemy szynowe umożliwiają zmianę położenia opraw wiszących w zależności od potrzeb. Mamy również niezbędne w tego typu pomieszczeniach oprawy awaryjne i ewakuacyjne wyposażone w zasilanie rezerwowe, które zapewnia działanie oprawy do trzech godzin po zaniku zasilania.
Oświetlenie zewnętrzne to przede wszystkim oprawy elewacyjne, naświetlacze halogenowe i LED, oprawy dogruntowe i najazdowe. Oświetlenie ogrodowe zapewnią oprawy stojące, bolardy i lampy słupowe. Wiodącym producentem w tej dziedzinie jest firma Norlys, która oferuje solidnie wykonane oprawy w dużej gamie kolorów i wykonań (np. w całości z miedzi) z 10-letnią gwarancją.
W przemyśle znajdą zastosowanie oprawy dużej mocy ze źródłem metalohalogenkowym, świetlówkowe pyłoszczelne, warsztatowe oprawy przenośne lub oprawy kanałowe. Do oświetlania terenów przemysłowych polecamy oprawy drogowe produkcji Elgo Gostynin.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl