wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin

Regulamin

 

WARUNKI OGÓLNE

Sklep internetowy egniazdka.pl prowadzony jest przez
Hurtownię Elektrotechniczną MAPEX Sp.J. Paweł Lesz, Agnieszka Lesz
95-200 Pabianice ul. św.Jana 48
NIP 731-000-53-95 REGON 470093629


OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych jest firma “Hutrownia Elektrotechniczna MAPEX Sp.J. Paweł Lesz, Agnieszka Lesz”.

 

Państwa dane osobowe (imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon, adres mailowy i ewentualne dane do wystawienia faktury: nazwa firmy, NIP) uzyskane podczas składania zamówienia przetwarzamy w celu:

- Realizacji zamówienia;

- Wysyłki towaru;

- Obsługi reklamacji;

- Rozliczeń podatkowych i księgowości;

- Dochodzenia roszczeń;

- Wewnętrznych analiz i statystyk;

Podanie tych danych jest dobrowolne ale niezbędne do zawarcia umowy.

 

Państwa dane osobowe przekazujemy:

- Firmom kurierskim w celu realizacji przesyłek;

- Podmiotom świadczącym obsługę informatyczną sklepu internetowego;

- Bankom w przypadku zwrotu towaru;

 

Państwa dane osobowe przechowujemy do czasu realizacji zamówienia i upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz obowiązków podatkowych (co najmniej 5 lat od powstania obowiązku podatkowego).

 

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie będą przetwarzane w celu automatycznego podejmowania decyzji i profilowania klientów.

 

Mają Państwo prawo do:
- Sprostowania danych;

- Usunięcia danych;

- Ograniczenia przetwarzania danych;

- Dostępu do danych;

 

Kontakt w sprawach związanych z ochroną danych osobowych:

E-mail: admin@egniazdka.pl

Listownie: Mapex 95-200 Pabianice ul.św.Jana 48

 REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Wszystkie przedmioty w naszej ofercie są fabrycznie nowe.

Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez Kupującego formularza zamówienia, który jest zamieszczony na stronie sklepu internetowego. Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu kontaktowego i adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie realizacji zamówienia. Przesyłając zamówienie, Klient składa ofertę zawarcia umowy sprzedaży ze sklepem. Po otrzymaniu zamówienia sklep przesyła Klientowi e-mailem specyfikację otrzymanego zamówienia. Nie jest ona jeszcze potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji. W następnym e-mailu, który wyślemy w ciągu najdłużej 3 dni roboczych określimy dostępność towarów i termin realizacji zamówienia. Wszelkie przelewy dokonane przez Klienta przed potwierdzeniem terminu realizacji będą traktowane jako przedpłata na poczet realizacji zamówienia. Przedpłata ta zostanie zwrócona Kupującemu w przypadku, gdyby sklep nie był w stanie zrealizować zamówienia.

Istnieje możliwość odbioru osobistego (po wcześniejszym uzgodnieniu dostępności towaru) w naszej siedzibie w Pabianicach przy ulicy św.Jana 48 od poniedziałku do piątku w godz. 9-16.

Koszt wysyłki zawiera opłatę pocztową, koszt opakowania i podatek VAT.

W przypadku otrzymania paczki kurierskiej uszkodzonej proszę KONIECZNIE spisać protokół szkody. Nie spisanie takiego protokołu a podpisanie się w rubryce "Potwierdzam odbiór bez zastrzeżeń" utrudnia nam dochodzenie odszkodowania.


ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r o prawach konsumenta, Klient będący Konsumentem, może w formie pisemnej (wysyłając nam wypełniony i podpisany formularz zwrotu) odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
Zwracany towar musi być kompletny z oryginalnym paragonem. Towar powinien być w niezmienionym stanie, chyba że zwykłe oględziny wymagały np. zdjęcia opakowania. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Towary zwracane Klient wysyła na swój koszt.

Zwroty nie dotyczą towarów wykonanych na zamówienie.


GWARANCJE I REKLAMACJE

Towar sprzedawany w sklepie internetowym egniazdka.pl jest objęty gwarancją producenta.

Firma Mapex sp.j. zastrzega sobie termin 14 dni na podjęcie decyzji i poinformowanie Kupującego o sposobie załatwienia reklamacji.

W przypadku uznania reklamacji zakupiony towar podlega naprawie, wymianie lub zwrotowi gotówki.

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji zakupiony towar jest odsyłany do Kupującego z decyzją: Oddalone.
Towar, którego zwrot, reklamacja bądź wymiana nie zostanie uznana (odesłana po wymaganym terminie, nie zawierająca dowodu zakupu bądź pisma reklamacyjnego, bez metki czy opakowania, zabrudzony) będzie odesłany na koszt Kupującego.


INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości w sprawie losu przesyłki czy procedury z nią związanej prosimy o kontakt telefoniczny 697 670 684 lub pocztą elektroniczną na adres: zamowienia@egniazdka.pl


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu