wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Rozdzielnice budowlane

Rozdzielnice budowlane

Rozdzielnice budowlane

Rozdzielnice budowlane – postaw na profesjonalizm i bezpieczeństwo

Zajmujesz się przyłączaniem budynków do sieci elektrycznej? Szukasz sklepu internetowego, w którym znajdziesz najwyższej jakości rozdzielnice budowlane z licznikiem lub nowoczesne rozdzielnie elektryczne budowlane? Już teraz zobacz, co możemy Ci zaproponować! Zapewniamy dostęp do szerokiego wachlarza artykułów niezbędnych podczas prac związanych z przyłączaniem prądu elektrycznego. Nasze produkty, takie jak skrzynki elektryczne budowlane czy wysokiej jakości rozdzielnice budowlane, to urządzenia od renomowanych producentów, którzy gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa.
 

Gdzie kupić najlepsze rozdzielnice budowlane z licznikiem?

Zastanawiasz się, jakie cechy powinna posiadać nowoczesna i funkcjonalna rozdzielnia budowlana? Szukasz produktu spełniającego wyśrubowane normy bezpieczeństwa? Już teraz sprawdź szeroki wybór asortymentu dostępnego w naszym sklepie internetowym egniazdka.pl – tylko tutaj znajdziesz rozdzielnice z zabezpieczeniem oraz bez. Oferujemy produkty o konstrukcji modułowej, które przeznaczone są osobno do układów zabezpieczeń oraz przewodów zasilających.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Rozdzielnice z zabezpieczeniem i bez – wybierz wysokiej jakości produkty

Zależy Ci na tym, żeby rozdzielnia elektryczna budowlana pozwalała na dowolną konfigurację elementów? A może skrzynka elektryczna budowlana ma być montowana w fundamencie? Sprawdź asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym, a na pewno znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!
 

Rozdzielnice budowlane z licznikiem

Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się projektowaniem i wykonywaniem instalacji elektrycznych, w naszej ofercie znajdziesz wszystkie interesujące cię produkty. Oferujemy rozdzielnice budowlane z licznikiem oraz rozdzielnice z zabezpieczeniem nadprądowym albo rozdzielnice bez dodatkowego zabezpieczenia. Niezależnie od tego, jaką rozdzielnicę wybierzesz dla siebie, wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty zostały wykonane przez czołowych producentów komponentów elektrycznych. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz spełniają wszelkie wymagane normy.
 

Rozdzielnice budowlane z licznikiem

To rozwiązanie optymalne w sytuacji, gdy ekipa budowlana musi rozliczyć się za prąd ze zleceniodawcą. Takie rozwiązania stosuje się wszędzie tam, gdzie na działce znajdują się już media i istnieje możliwość skorzystania z nich na potrzeby budowy. W naszej ofercie znajdują się takie rozdzielnice z zabezpieczeniem oraz bez zabezpieczenia - zależnie od wymagań klienta.


Rozdzielnice budowlane bez licznika

W sytuacji, gdy nie jest konieczne rozliczanie się z właścicielem placu budowy za prąd, lepiej zamontować rozdzielnicę budowlaną bez licznika. Skrzynka elektryczna budowlana bez licznika jest przede wszystkim tańsza od skrzynki wyposażonej w taki licznik.
 

Nasza oferta

W naszej ofercie dostępne są skrzynki elektryczne budowlane w różnych konfiguracjach. Począwszy od małych skrzynek, w których znajdują się 3, 4 lub 5 gniazd trójfazowych i jednofazowych, poprzez rozdzielnice z zamontowanymi wyłącznikami i przełącznikami kierunku obrotów, skończywszy na bardzo rozbudowanych rozdzielniach elektrycznych, wyposażonych w gniazda trójfazowe 16 A, 32 A oraz gniazda jednofazowe.

Wszystkie gniazdka i rozdzielnice elektryczne dostępne w naszej ofercie można wybrać w wersji z dodatkowym zabezpieczeniem lub bez. Każda dostępna w naszej ofercie skrzynka elektryczna budowlana posiada wymaganą klasę ochronności przed środowiskiem zewnętrznym. Nasze produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i wiarygodnych dostawców.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl