wyszukiwanie zaawansowane
» » Simon Basic (Kontakt Simon)

Kategorie

Polecamy

Simon Basic (Kontakt Simon)

Simon Basic (Kontakt Simon)

Kontakt Simon basic moduł

Przedstawiamy Państwu serię Basic Moduł cenionego polskiego producenta Kontakt Simon. Jest to nowoczesna seria osprzętu podtynkowego umożliwiająca ogromne możliwości konfiguracji i kolorystyki. Zawiera ona wszystkie rodzaje łączników i gniazd stosowanych obecnie w instalatorstwie elektrycznym. Łączniki schodowe i krzyżowe służą do rozbudowy instalacji i obsługi opraw oświetleniowych z wielu punktów, ściemniacze pomagają stworzyć niepowtarzalny klimat. Gniazda zasilające jak i wszystkie pozostałe elementy można montować w ramkach wielokrotnych dowolnie je konfigurując. Wielkość ramek od jednokrotnej do pięciokrotnej w poziomie i w pionie. Duży wybór gniazd telewizyjnych, telefonicznych, komputerowych multimedialnych pozwala stworzyć w pełni funkcjonalną instalację mieszkań, hoteli, biur czy sal konferencyjnych. Po zastosowaniu adapterów do serii K45 można montować ogromną gamę gniazd takich jak VGA, Jack, Chinch, XLR a także zaawansowane układy elektroniczne. Wśród nich sterowniki czasowe, regulatory temperatury, radioodbiorniki.
Kolorystyka serii Basic Moduł: biały, beżowy, srebrny mat, inox metalic, satyna metalic, grafit mat, czekoladowy. Ostatnio pojawiły się ramki Basic Moduł Neos w nowym, nowocześniejszym kształcie i w kilkunastu kolorach. Kontakty Simon Basic idealnie dopasowują się do różnych styli wykończenia pomieszczeń.
Kontakt Simon zapewnia najwyższą jakość wykonania o czym może świadczyć aż 6-letnia gwarancja na wyroby. Sprawdź kontakty i gniazda z oferty Simon Basic.


 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl