wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Osprzęt elektroinstalacyjny » Simon Basic (Kontakt Simon)
Polecamy

Simon Basic (Kontakt Simon)

Simon Basic (Kontakt Simon)

Kontakt Simon basic moduł

Przedstawiamy Państwu serię Basic Moduł cenionego polskiego producenta Kontakt Simon. Jest to nowoczesna seria osprzętu podtynkowego umożliwiająca ogromne możliwości konfiguracji i kolorystyki. Zawiera ona wszystkie rodzaje łączników i gniazd stosowanych obecnie w instalatorstwie elektrycznym. Łączniki schodowe i krzyżowe służą do rozbudowy instalacji i obsługi opraw oświetleniowych z wielu punktów, ściemniacze pomagają stworzyć niepowtarzalny klimat. Gniazda zasilające jak i wszystkie pozostałe elementy można montować w ramkach wielokrotnych dowolnie je konfigurując. Wielkość ramek od jednokrotnej do pięciokrotnej w poziomie i w pionie. Duży wybór gniazd telewizyjnych, telefonicznych, komputerowych multimedialnych pozwala stworzyć w pełni funkcjonalną instalację mieszkań, hoteli, biur czy sal konferencyjnych. Po zastosowaniu adapterów do serii K45 można montować ogromną gamę gniazd takich jak VGA, Jack, Chinch, XLR a także zaawansowane układy elektroniczne. Wśród nich sterowniki czasowe, regulatory temperatury, radioodbiorniki.
Kolorystyka serii Basic Moduł: biały, beżowy, srebrny mat, inox metalic, satyna metalic, grafit mat, czekoladowy. Ostatnio pojawiły się ramki Basic Moduł Neos w nowym, nowocześniejszym kształcie i w kilkunastu kolorach. Kontakty Simon Basic idealnie dopasowują się do różnych styli wykończenia pomieszczeń.
Kontakt Simon zapewnia najwyższą jakość wykonania o czym może świadczyć aż 6-letnia gwarancja na wyroby. Sprawdź kontakty i gniazda z oferty Simon Basic.


 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Gniazdo i kontakt Simon Basic standard

Kontakt Simon Basic oraz różnego rodzaju łączniki czy gniazdka są niezbędne w każdym pomieszczeniu. W zależności od sposobu ich montażu warto sięgnąć po rozwiązania podtynkowe lub też wybrać ramkę, aby zamontować włącznik. Można także przykryć gniazdo specjalną klapą. Ramki umożliwiają montaż pojedynczego kontaktu Simon Basic standard, jednak sięgając po ramki podwójne, potrójne i wielokrotne można się także zdecydować na zamontowanie kilku gniazdek lub włączników obok siebie.
 

Elektryczne gniazdko Simon Basic

Standardowy kontakt Simon Basic składa się z samego gniazdka, które dostępne jest zarówno jako gniazdko z uziemieniem, jak i bez uziemienia. Większość modeli to gniazdka pojedyncze do montażu podtynkowego, które mogą być również gniazdkami bryzgoszczelnymi. Część modeli gniazdek wyposażono w przesłony torów prądowych, czasem z dodatkowymi zaciskami gwintowymi. Ramki do standardowego gniazdka Simon Basic można dobrać kierując się kolorem gniazdka lub też wybierając ramkę w kolorze kontrastującym.
 

Nie tylko do prądu

Ofertę gniazdek elektrycznych uzupełniają gniazdka komputerowe oraz telefoniczne, dostępne w wersji pojedynczej lub podwójnej, które mogą być wyposażone w dodatkowe ochronniki przeciwprzepięciowe. Takie kontakty Simon Basic mogą być montowane na wkręty lub na łapki. Także takie gniazdka są dostępne bez ramki zewnętrznej, mogą za to być wyposażone w osłony przeciwkurzowe. Ich ofertę uzupełniają gniazda Simon Basic standard antenowe oraz przeznaczone do podłączenia odbiorników radiowo-telewizyjnych i telewizji satelitarnej (gniazda antenowe końcowe i przelotowe typu RTV-SAT lub SAT/SAT/RTV, gniazda zakończeniowe RTV oraz gniazda RTV-DATA). Tutaj dostępne są także gniazda głośnikowe oraz gniazda HDMI.

Ofertę gniazdek i kontaktów uzupełniają łączniki, dostępne jako łączniki dwubiegunowe, żaluzjowe lub jednobiegunowe z dodatkowym podświetleniem. oraz przyciski dedykowane do włączania światła czy dzwonka.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl