wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Osprzęt elektroinstalacyjny » Simon 54 (Kontakt Simon)
Polecamy

Simon 54 (Kontakt Simon)

Simon 54 (Kontakt Simon)

Osprzęt elektroinstalacyjny Simon 54 Premium

Prezentujemy innowacyjną linię osprzętu elektroinstalacyjnego Simon 54 Premium. Dostępny wachlarz produktów charakteryzuje się niezawodnością, łatwością montażu i bezpieczeństwem użytkowania. Simon 54 Premium to seria modułowa, co oznacza, że poszczególne moduły i ramki oferowane są jako jako oddzielne produkty. W ramach serii możemy również zakupić puszki natynkowe Simon. Pozwala to na swobodne i kompleksowe dobranie odpowiednich akcesoriów elektronicznych. Seria Simon 54 Premium urzeka pięknym wykonaniem idącym w parze z najnowszymi trendami wystroju mieszkań. Udowadnia, że osprzęt elektroinstalacyjny nie tylko pełni swoją rolę, ale może również pozytywnie wpływać na wystrój i stylistykę wnętrz.
 

Funkcjonalność

Linia Simon 54 to nie tylko klasyczne kontakty i łączniki, ale również gniazda antenowe, multimedialne i teleinformatyczne. Poza tym w ofercie znajdują się tak oryginalne wyroby elektroniczne, jak moduł pełniący funkcję ładowarki USB, czy też radia cyfrowego.

Katalogi do pobrania
 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Simon 54 Premium - osprzęt elektroinstalacyjny na miarę XIX wieku

Czy mają Państwo problem ze znalezieniem funkcjonalnych i gustownych gniazdek prądowych? Taki kłopot zgłasza wiele osób. Trudno bowiem jest znaleźć naprawdę ładnie wykończone gniazda prądowe czy antenowe. Jednak zdecydowanie wyróżnia się na tle wielu standardowych produktów marka i seria Simon 54 Premium. Czym tak szczególnym?
 

Styl i klasa

Otóż przede wszystkim należy wspomnieć, że te gniazda antenowe i telewizyjne mają wyjątkowo gustowną obudowę. Wyróżniamy tu dwie serie ramek - Premium i Nature. Pierwsza nawiązuje do ciemnej stali, jest bardzo dyskretna i znakomicie wpasowuje się klasyczne, modernistyczne i industrialne wnętrza. Ramka gniazd prądowych Nature ma wygląd drewna świetnie zatem pasuje do wszelkich stylów naturalnych jak. np. skandynawski czy prowansalski. Dzięki temu gniazda prądowe stają się nie tylko funkcjonalnym, lecz także ozdobnym elementem w domu.
 

Funkcjonalność i komfort użytkowania

Warto także podkreślić, że w serii Simon 54 Premium znajdują się wszelkie rodzaje potrzebnych nam gniazd w domu - gniazda teleinformatyczne, gniazda antenowe oraz gniazda prądowe. Wszystkie one posiadają specjalne osłony prądowe, które zabezpieczają przed porażeniem. Ponadto są także podświetlone - dzięki czemu są znakomicie widoczne w ciemności. Dodatkowym atutem gniazd teleinformatycznych i innych z tej serii jest ich wygoda i prostota instalacji w każdych warunkach.
 

Seria Simon 54 Premium

Warto jeszcze podkreślić, że nasza firma dołożyła starań, aby w sklepie zgromadzić możliwie wiele produktów serii Simon 54 Premium. Dlaczego? Otóż produkty z jednej serii są ze sobą kompatybilne, co ułatwia klientom aranżację wnętrza. Możemy bowiem dobrać łatwo gniazda teleinformatyczne i ich ramki to wszystkich pozostałych gniazd w domu.
Jak zatem widać, dzięki serii Simon 54 Premium, którą możecie Państwo u nas kupić, nie musimy mieć więcej problemu z pogodzeniem ładnego wyglądu z użytkowością gniazdek antenowych i in. Bowiem gniazda prądowe Simon mają w sobie styl, klasę i spełniają bezpiecznie swoje zadanie.


Kolorystyka

Linia została zaprojektowana z myślą o każdym rodzaju pomieszczenia. W kategorii produktów zawarte są dwie serie ramek: Premium i Nature, które różnią się zarówno ogólną stylistyką, jak i dostępnymi kolorami. W palecie różnorodnych produktów znajdują się nie tylko klasyczne gniazdka w odcieniach bieli i szarości, ale również mniej popularne tonacje - na przykład bijący czerwienią kontakt Simon 54. Część dostępnych łączników Simon posiada wbudowane oświetlenie LED, które pomaga zlokalizować włącznik światła, ale również doskonale komponuje się z zaciemnionym pomieszczeniem.
 

Jakość wykonania i bezpieczeństwo

Wszystkie produkty dostępne w ramach serii Simon 54 zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Specjalnie ramki do puszek opierają się na rozwiązaniu karton-gips, co zapewnia znakomite przyleganie do powierzchni ściany. Wszystkie kontakty Simon 54 zawierają osłony prądowe, które chronią przed porażeniem. Łączniki Simon dostępne są zarówno w wersjach na zaciski śrubowe, jak i szybkozłączka, które umożliwiają łatwą i ekspresową instalację.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl