wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Oprawy oświetleniowe » Oprawy ze źródłem światła LED
Polecamy

Oprawy ze źródłem światła LED

Oprawy ze źródłem światła LED

Oprawy oświetleniowe LED

Oprawy oświetleniowe LED sprawdzają się wszędzie tam, gdzie panują trudne warunki i potrzebne jest dość mocne źródło światła.


Czym charakteryzują się oprawy hermetyczne?

Oprawa hermetyczna LED najprościej mówiąc to lampa, która doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, w których panują trudne warunki oświetleniowe. Produkt jest zabezpieczony przed wodą, wilgocią oraz pyłem, dzięki czemu można taką oprawę bez większych problemów montować w garażach, piwnicach, halach produkcyjnych, kuchniach przemysłowych oraz magazynach. Oprawy oświetleniowe LED są przystosowane do montażu natynkowego i zostały wyposażone w elektryczny statecznik, który załącza prąd niezwłocznie sprawiając, że lampa odpala się bez migotania. Ponadto oprawy światła LED można również umieszczać na zewnątrz budynków. Wyróżniają się one wysokim stopniem ochrony przed dotknięciem przez ciało stałe.
 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

 

Oprawy światła LED i ich użycie

Oprawy oświetleniowe LED można montować w praktycznie każdym pomieszczeniu domu czy mieszkania. Bogata i różnorodna oferta opraw sprawia, że każdy klient może bez większych problemów dopasować lampę do aranżacji danego wnętrza. Subtelne i stylowe oprawy światła idealnie sprawdzą się w każdej łazience, w korytarzu czy w przedpokoju. Zapewniają dużą ilość światła, a także są bardzo energooszczędne w użytkowaniu. Nowoczesny design, ciekawe, geometryczne kształty oraz, dbałość o najdrobniejsze szczegóły oraz wysokiej jakości wykończenie to największe atuty opraw świetlnych Kanlux, które należą do najlepszych na rynku.
 

Oprawy świetlne LED

Odpowiednie oświetlenie pomieszczenia, w którym wykonuje się pracę jest niezbędne do zapewnienia odpowiedniego komfortu pracownikom. Jak wiadomo nie od dziś, pracownik, któremu pracuje się wygodniej jest zdecydowanie bardziej wydajny. Niegdyś zapewnienie dostatecznego oświetlenia miejsca pracy wiązało się z ponoszeniem dość wysokich kosztów energii elektrycznej. Współczesne oprawy oświetleniowe wykorzystują diody LED jako źródła światła. Dzięki temu pomieszczenia są dobrze doświetlone, a rachunki za energię elektryczną bardzo niskie. Co najważniejsze, panele LED w porównaniu do tradycyjnych żarówek charakteryzują się znacznie wyższą żywotnością, sięgającą nawet kilkudziesięciu tysięcy godzin.
 

Oprawy świetlne podłużne

Oprawa świetlna podłużna to najlepsze rozwiązanie do oświetlenia podłużnych pomieszczeń - na przykład korytarzy lub innych ciągów komunikacyjnych. Źródła światła tego typu sprawdzają się dobrze również przy bezpośrednim oświetlaniu stanowiska pracy, dlatego świetnie sprawdzają się również w garażach, warsztatach czy biurach. Dostępne w naszej ofercie oprawy oświetleniowe LED w kilku wersjach - począwszy od najmniejszej i najsłabszej - 10W, poprzez 20W, skończywszy na oprawie o mocy 25W.
Oferujemy również oprawy oświetleniowe podłużne wykonane w bardzo nowoczesnym stylu. Tego typu lampy montuje się najczęściej w biurach obsługi klienta oraz w innych miejscach, w których wymagany jest nienaganny design.


Panele LED

Prostokątne oprawy oświetleniowe w kształcie kwadratu lub prostokąta to optymalne rozwiązanie do biur, w których znajduje się podwieszany sufit. Rozmiary paneli LED są kompatybilne z rozmiarami znanych od lat opraw rastrowych. Dzięki temu można w bardzo łatwy sposób zastąpić istniejącą oprawę nowoczesnym i energooszczędnym panelem. W naszej ofercie dostępne są panele kwadratowe (600 x 600 mm) w różnych wariantach mocowych oraz panele prostokątne, przeznaczone do montażu w innego rodzaju sufitach. Oprawa świetlna może wnieść do pomieszczenia bardzo wiele. Niezależnie od tego, na jaki wzór się zdecydujemy, warto wybrać oświetlenie ledowe. Dzięki niemu można nie tylko unowocześnić wystrój pomieszczenia, ale też sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl