wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Domofony, wideodomofony, alarmy, kontrola dostępu

Domofony, wideodomofony, alarmy, kontrola dostępu

Domofony, wideodomofony, alarmy, kontrola dostępu Dom to twierdza, którą chcesz jak najlepiej chronić przed nieproszonymi gośćmi – szczególnie takimi, którzy, nie mając najlepszych zamiarów, składają Ci wizytę pod Twoją nieobecność! Aby posiadać kontrolę nad tym, kto wkracza na teren Twojej posesji, lub też klatki schodowej wieżowca czy bloku, w którym znajduje się Twoje mieszkanie – niezbędny okaże się domofon.
Jeśli potrzebujesz ochrony na jeszcze wyższym poziomie, a sam głos potencjalnego gościa nie wystarczy Ci do jego identyfikacji, warto zaopatrzyć się w bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt. Nowoczesne wideodomofony posiadają kamerę, dzięki której dokładnie przyjrzysz się osobie, zanim postanowisz, czy ma ona wstęp na Twój teren prywatny.
Powyższe zabezpieczenia działają jedynie w przypadku, gdy akurat przebywasz w domu. Co jednak zrobić, gdy musisz wyjechać? Pomogą Ci w tym wszelkiego rodzaju alarmy – nowoczesne modele zawiadomią właściciela o nieautoryzowanym wejściu, a także same wzywają odpowiednie służby.
Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony, nie tylko do użytku prywatnego, lecz również dla firmy, ciekawą propozycją jest cyfrowa kontrola dostępu, która umożliwi skuteczne zablokowanie wstępu na teren posesji osobom nieuprawnionym. Odblokowanie odbywa się poprzez specjalną kartę zbliżeniową działającą w oparciu o technologię RFID lub szyfr manualny.

 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Domofony wideodomofony

Bezpieczeństwo to jedno z głównych skojarzeń z domem. Jak zadbać o to, by w swoim mieszkaniu czuć się w pełni komfortowo? O bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich zadbasz, wybierając nowoczesne domofony wideodomofony, które umożliwią Ci pełną kontrolę na tym, kogo wpuszczasz do domu. Wygoda i poczucie maksymalnej ochrony – to wszystko zapewni Ci dopasowany do Twoich potrzeb domofon lub wideodomofon, który znajdziesz w naszym sklepie.
 

Domofony wideodomofony – oferta dla tych, którzy cenią bezpieczeństwo

Nowoczesny domofon lub wideodomofon to najlepszy system kontroli bezpieczeństwa na terenie mieszkania lub posesji. Pozwala kontrolować, kto i w jakim celu chce się dostać do środka, a tym samym daje poczucie bezpieczeństwa – nikt niepowołany nie będzie miał wstępu w rodzinną przestrzeń, w której każdy z nas chce czuć się bezpieczny. Nasz sklep oferuje sprzęt od renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne domofony, pozwalające na kontrolę głosową gości. Jeśli to za mało – wybierz najlepszy wideodomofon, który dodatkowo pozwoli Ci zobaczyć gościa na ekranie. Oferujemy sprzęty dla osób o różnych potrzebach – nasza oferta to nie tylko klasyczne domofony, ale również rozbudowane systemy kontroli, wideodomofon podwójny, systemy cyfrowe, alarmy, najlepszy wideodomofon wielorodzinny. Bez względu na to, czego potrzebujesz – wideodomofon podwójny, a może system alarmowy? – w naszym sklepie znajdziesz towar dopracowany w najmniejszym detalu: nowoczesny, wytrzymały, niezawodny.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl