wyszukiwanie zaawansowane
» Domofony, wideodomofony, alarmy, kontrola dostępu

Polecamy

Domofony, wideodomofony, alarmy, kontrola dostępu

Domofony, wideodomofony, alarmy, kontrola dostępu Dom to twierdza, którą chcesz jak najlepiej chronić przed nieproszonymi gośćmi – szczególnie takimi, którzy, nie mając najlepszych zamiarów, składają Ci wizytę pod Twoją nieobecność! Aby posiadać kontrolę nad tym, kto wkracza na teren Twojej posesji, lub też klatki schodowej wieżowca czy bloku, w którym znajduje się Twoje mieszkanie – niezbędny okaże się domofon.
Jeśli potrzebujesz ochrony na jeszcze wyższym poziomie, a sam głos potencjalnego gościa nie wystarczy Ci do jego identyfikacji, warto zaopatrzyć się w bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt. Nowoczesne wideodomofony posiadają kamerę, dzięki której dokładnie przyjrzysz się osobie, zanim postanowisz, czy ma ona wstęp na Twój teren prywatny.
Powyższe zabezpieczenia działają jedynie w przypadku, gdy akurat przebywasz w domu. Co jednak zrobić, gdy musisz wyjechać? Pomogą Ci w tym wszelkiego rodzaju alarmy – nowoczesne modele zawiadomią właściciela o nieautoryzowanym wejściu, a także same wzywają odpowiednie służby.
Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony, nie tylko do użytku prywatnego, lecz również dla firmy, ciekawą propozycją jest cyfrowa kontrola dostępu, która umożliwi skuteczne zablokowanie wstępu na teren posesji osobom nieuprawnionym. Odblokowanie odbywa się poprzez specjalną kartę zbliżeniową działającą w oparciu o technologię RFID lub szyfr manualny.

 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl