wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Osprzęt elektroinstalacyjny2 » Classic Moduł (Kontakt Simon)
Polecamy

Classic Moduł (Kontakt Simon)

Classic Moduł (Kontakt Simon)

Nowoczesny osprzęt Simon classic


Osprzęt podtynkowy w systemie ramkowym, dostępny w kilkunastu kolorach.
Kompletny element należy złożyć z mechanizmu, klawisza/pokrywy gniazda i ramki pojedynczej lub wielokrotnej.
Niektóre elementy sprzedawane są jako moduł wymagający tylko dołożenia ramki.
Zapoznaj się z ofertą kontaktów Simon classic i zamontuj je u siebie w domu.


alt
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Osprzęt Simon Classic

W ramach osprzętu elektroinstalacyjnego w tej kategorii proponujemy nowoczesny osprzęt Simon classic dostępny w kilku różnych wariantach. To zarówno osprzęt podtynkowy jak i natynkowy, który w pełni można dopasować do własnych potrzeb, charakteru oraz projektu pomieszczenia. Kontakt Simon classic sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie od tego, w jakim stylu zostało ono urządzone. Decydując się na tę firmę, zyskujemy gwarancję jakości, a także prostego systemu instalacji kontaktów.
 

Kompletny element kontaktu

W naszej ofercie dostępne są kontakty Simon classic do instalacji na dwa sposoby. Pierwszy wymaga skompletowania modułu oraz ramki, w drugiej opcji kompletny zestaw stanowi sam mechanizm, pokrywa oraz ramka (która może być zarówno pojedyncza jak i wielokrotna). Stąd też w tej kategorii osobno zaprezentowane zostały ramki, łączniki i ściemniacze oraz różnego rodzaju gniazda - prądowe, antenowe oraz teleinformatyczne.


Gniazdka ramkowe, ale i te specjalnego przeznaczenia

Jednak, aby oferta osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Simon Classic była pełna, nie można także zapomnieć o innych rodzajach gniazdek, które są już bardziej specjalistyczne i przeznaczone do konkretnych celów. Do takich gniazdek należą gniazda hotelowe, głośnikowe, a także wyłączniki i łączniki z czujnikiem ruchu. Tutaj także dostępne są różnego rodzaju produkty niezbędne podczas montażu kontaktów - wtyczki, pazurki, zaślepki oraz uszczelki. Dzięki tak bogatej liście produktów w jednym miejscu z powodzeniem można znaleźć wszystko, co potrzebne do instalacji kontaktu.
 

Kontakt Simon Classic dostępny w wielu opcjach kolorystycznych

Różnorodność produktowa dotyczy także gamy kolorystycznej produktów. W standardzie dostępne są takie kolory jak biel, ecru, aluminium metalic, platyna metalic oraz grafit - zarówno w wersji metalic jak i w wersji matowej. Szeroki wybór gniazdek ramkowych, ale i całego osprzętu pozwoli na montaż estetycznie wyglądających gniazdek i kontaktów, które będą mogły towarzyszyć nam przez lata.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl