wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Osprzęt elektroinstalacyjny » As (Ospel)

As (Ospel)

As (Ospel)

Włącznik światła wydaje się czymś prostym, ale warto brać pod uwagę, że w praktyce musi być nie tylko estetyczny, ale również nadawać się do solidnego przymocowania do ściany. Co jednak najważniejsze, musi mieć odpowiednie parametry – takie, jak maksymalne obciążenie, stopień ochrony, napięcie znamionowe, czy prąd znamionowy. Jeśli jest Ci potrzebny dobry włącznik AS Ospel – przeglądnij naszą ofertę.

 

Oprócz zwykłych, standardowych łączników stosowanych do przełączania oświetlenia w pomieszczeniu, posiadamy także mniej standardowe warianty. Jakie? Chociażby łącznik Eta do światła na schodach, czy łącznik zwierny przeznaczony do uruchamiania dzwonka w drzwiach.

 

Zamieszczone poniżej łączniki mają zamieszczone na swoich kartach produktowych specyfikacje, które można pobrać w celu zapoznania się ze szczegółami technicznymi tychże akcesoriów.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Włączniki światłą AS Ospel

Włącznik AS Ospel wyróżnia się funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Precyzyjne wykonanie sprawia, że produkt wygląda niezwykle estetycznie i elegancko. Sprawdzi się w przypadku niemal każdej aranżacji wnętrz. Ponadto włącznik AS Ospel jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Z łatwością można przymocować go do ściany. Nawet intensywne i często użytkowanie nie wpłynie na jego niezawodną pracę. Oczywiście produkty z tej serii posiadają odpowiednio dobrane parametry, takie jak np. maksymalne obciążenie, stopień ochrony, napięcie znamionowe, czy prąd znamionowy. Gwarantują bezpieczną i bezawaryjną eksploatację.
 

Jakie gniazdo prądowe wybrać?

Wybierając gniazdo prądowe do konkretnego pomieszczenia musimy kierować się głównie jego parametrami. Do wyboru mamy m.in. gniazdo AS Ospel pojedyncze, podwójne, a nawet potrójne. Gniazdo AS Ospel występuje w wersji z uziemieniem lub bez. Ponadto niektóre modele nie posiadają ramki na gniazdka (czyli ramki zewnętrznej), a niektóre są kompletne. Warto również zwrócić uwagę na kolorystykę. Dostępne są gniazda nie tylko białe, czy też grafitowe, ale nawet czerwone. Oczywiście w tej kategorii można znaleźć także wysokiej jakości ramki na gniazdka, czy też wszelkie akcesoria do gniazd prądowych m.in. zaślepki, puszki na instalacje itd.
 

Rodzaje łączników.

W naszym asortymencie znajdziesz o wiele więcej niż standardowe włączniki prądowe. Proponujemy m.in. łączniki i ściemniacze służąca do oświetlenia klatki schodowej, a także łączniki typu dzwonek, które uruchamiają dzwonek do drzwi. Posiadamy również szeroką ofertę gniazd antenowych (przeznaczonych do sieci radiowo-telewizyjnej), czy też gniazd teleinformatycznych (przeznaczonych do sieci telefonicznej i internetowej).
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl